Hakkımızda

Kurulduğumuz günden bu yana Sabır, Sebat ve Dürüstlüğün kavram olarak içi doldurulunca anlam kazanacağı inancı ile bu değerlerden hiç taviz vermeden mücadelemizi sürdürdük.

     Güvenliğin; öncelikle hitap ettiğimiz müşteri kitlesinin güvenini kazanmakla baslayacağını düşünmekteyiz. Bu bağlamda GÜVENLİK GÜVEN DUYMAKLA BAŞLAR ve GÜVEN VEREN MARKA sloganlarını marka lansman çalışmalarımızda yaptığımız faaliyet ve çabaların odağına yerleştirmek suretiyle yoğun bir şekilde kullandık.

 

     Global gelişmeler, teknolojinin geldiği son noktada sunduğu olanaklar, haberleşmenin ensturmanlarının gelişerek değişmesi, ülkeler arasındaki sınırların nerdedeyse haritalarda bulunan çizgiler olarak sembolize değer taşıyacak kadar anlamsız hale gelmesi, insan ve bilgi dolaşım ve transferinin trafik olarak çok hızlandığı dünyamızda fiziki olarak mal ve can güvenliğin dolayısı ile elde edilen bilgi ve bilgi birikiminin saklanması ve güvenliğinin çok önemli gereksinim haline gelmesi, bizi de bu yönde çalışmalar yaparak gelişime ve değişime zorlamıştır.

 

     Ülkemizde yapılan yasal düzenleme ile (5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası) 2008 yılında ALKOM GÜVENLİ YAŞAM MERKEZİ markası altında alarm merkezi kurma ve izleme izin belgesini alarak Nevşehir ili merkez olmak üzere Türkiye genelinde alarm sistemi kurma ve izleme faaliyetlerine yasal zeminde başlamış olduk.

 

     Bugün binlerce aboneye verdiğimiz hizmetlerle Güvenli bir yaşamın keyfini sürdürmekteyiz.Yaptığımız işin sosyal, yasal, ahlaki, vicdani ve ekonomik yükünü, sorumluluğunu bilerek hissederek ürettiğimiz hizmetle toplumumuzun yüksek bir kalitede nitelikli ve güvenli bir yaşam sürmesine katkıda bulunduğumuza inanmaktayız.

 

     Bulunduğumuz il ve civar illerde teknolojinin önderliğini yapan sektörün lokomotifi olarak bilinen çok saygın bir konuma sahibiz. Marka bilinirliğimiz optimum seviyededir.Bu bilinç ekip olarak ALKOM ailesinin yükünü bir kat daha artırmaktadır.Tüm gücümüzle bulunduğumuz konumdan daha yukarılara çıkmaya ve geldiğimiz yerin hakkını vermeye çalişmaktayız.

 

     Bizimle çalışarak kendilerine hizmet etme fırsatını bize sunan bütün müşterilerimize,özel sektör ve kamu kuruluşlarına, işletme sahiplerine, kurum yöneticilerine, Belediyelere,Üniversitelere kısacası bizi tercih ederek, bize değer veren bütün kişi ve kurumlara bu güne gelmemizde yaptıkları katkılardan dolayı teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 

     Ayrıca bu serüvende bizi sürekli destekleri ile motive eden cesaretlendiren aile bireylerimize Anne ve Babalarımıza, eşlerimize ve hayatımızın meyvesi yaşama sevincimiz çocuklarımıza, kurulduğumuz günden bu yana bizimle çalişmayı tercih eden şirket çalışanlarımız iş ortağımız can dostlarımız çalışma arkadaşlarımıza, ailelerine eşlerine ve çocuklarına da bizim çabalarımızı anladıkları, değer verdikleri ve inandıkları için teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.

 

     Hep birlikte daha iyi ve güzel günlere erişmemiz dileğiyle.